960-21-23-S-AB-0
Part Number:
960-21-23-S-AB-0
Description:
HEATSINK 21X23MM SIDE PUSH PIN
In Stock:
56
Fin Height :
0.905" (23.00mm)
Length :
0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
4.20°C/W @ 200 LFM
Width :
0.827" (21.00mm)