960-21-15-S-AB-0
Part Number:
960-21-15-S-AB-0
Description:
HEATSINK 21X15MM SIDE PUSH PIN
In Stock:
44
Fin Height :
0.590" (15.00mm)
Length :
0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
6.40°C/W @ 200 LFM
Width :
0.827" (21.00mm)