ATS-EXL78-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL78-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X139X7.6MM
In Stock:
6
Fin Height :
0.299" (7.60mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
4.40°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
12.00°C/W
Width :
5.748" (146.00mm)