ATS-EXL84-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL84-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X70X25MM
In Stock:
25
Fin Height :
0.984" (25.00mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Width :
2.756" (70.00mm)