ATS031031010-SF-10I
Part Number:
ATS031031010-SF-10I
Description:
HEATSINK 31X31X10MM
In Stock:
50
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.394" (10.00mm)
Length :
1.220" (31.00mm)
Shape :
Square, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
8.81°C/W @ 200 LFM
Width :
1.220" (31.00mm)