ATS031031008-SF-10G
Part Number:
ATS031031008-SF-10G
Description:
HEATSINK 31X31X8MM
In Stock:
50
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.315" (8.00mm)
Length :
1.220" (31.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
11.67°C/W @ 200 LFM
Width :
1.220" (31.00mm)