HSF-55-40-Y-F
Part Number:
HSF-55-40-Y-F
Description:
FANSINK 12VDC 55X55X40.1MM
In Stock:
48
Fin Height :
1.579" (40.10mm)
Length :
2.165" (55.00mm)
Thermal Resistance @ Natural :
0.55°C/W
Width :
2.165" (55.00mm)