ATS015015008-SF-4G
Part Number:
ATS015015008-SF-4G
Description:
HEATSINK 15X15X8MM
In Stock:
36
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Diameter :
Fin Height :
0.315" (8.00mm)
Length :
0.591" (15.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
23.20°C/W @ 200 LFM
Width :
0.590" (15.00mm)