ATS-EXL75-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL75-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X76X18.5MM
In Stock:
19
Fin Height :
0.728" (18.50mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
1.40°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
9.70°C/W
Width :
2.976" (75.60mm)