ATS-EXL64-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL64-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X25X22MM
In Stock:
6
Fin Height :
0.866" (22.00mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.90°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
18.50°C/W
Width :
0.984" (25.00mm)