ATS-EXL76-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL76-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X93.4X40MM
In Stock:
10
Fin Height :
1.575" (40.00mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
0.50°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
5.20°C/W
Width :
3.677" (93.40mm)