ATS-EXL84-300-R0
Part Number:
ATS-EXL84-300-R0
Description:
HEATSINK AL6063 300X70X25MM
In Stock:
10
Fin Height :
0.984" (25.00mm)
Length :
11.811" (300.00mm)
Width :
2.756" (70.00mm)