ATS-EXL424-1220-R0
Part Number:
ATS-EXL424-1220-R0
Description:
HEATSINK AL6063 1220X188X16.5MM
In Stock:
12
Fin Height :
0.650" (16.51mm)
Length :
48.032" (1220.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
0.09°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
4.00°C/W
Width :
7.402" (188.00mm)