A16205-18
Part Number:
A16205-18
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Adhesive :
Tacky - One Side
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
457.20mm x 457.20mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.180" (4.57mm)