TG-A373L-310-310-0.5-1A
Part Number:
TG-A373L-310-310-0.5-1A
Description:
THERM PAD 310MMX310MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)