TG-A4500-160-160-1.5
Part Number:
TG-A4500-160-160-1.5
Description:
THERM PAD 160MMX160MM PURP
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)