TG-A4500-325-325-2.5
Part Number:
TG-A4500-325-325-2.5
Description:
THERM PAD 325X325MM PURP
Outline :
325.00mm x 325.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)