TG-A3500-325-325-2.5
Part Number:
TG-A3500-325-325-2.5
Description:
THERM PAD 325X325MM YLW
Outline :
325.00mm x 325.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)