A16366-12
Part Number:
A16366-12
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM PINK
Color :
Pink
Material :
Non-Silicone, Boron Nitride Filled
Outline :
457.20mm x 457.20mm
Thermal Conductivity :
3.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.120" (3.05mm)