PC98-230-230-3.0
Part Number:
PC98-230-230-3.0
Description:
THERM PAD 230MMX230MM WHITE
Outline :
230.00mm x 230.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)