PC98-288-192-0.5
Part Number:
PC98-288-192-0.5
Description:
THERM PAD 288MMX192MM WHT
Outline :
288.00mm x 192.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)