TG4040SA-288-192-2.0
Part Number:
TG4040SA-288-192-2.0
Outline :
288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity :
4.1W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)