TG4040SA-288-192-1.5
Part Number:
TG4040SA-288-192-1.5
Description:
THERM PAD 288MMX192MM WHT
Outline :
288.00mm x 192.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
4.1W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)