T69-305-305-0.017-1A
Part Number:
T69-305-305-0.017-1A
Description:
THERM PAD 305MMX305MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
305.00mm x 305.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
11W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0007" (0.017mm)