PC99-107.95-61.98-0.06
Part Number:
PC99-107.95-61.98-0.06
Description:
THERM PAD 107.95MMX61.98MM YLW
Outline :
107.95mm x 61.98mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0024" (0.060mm)