GT20-30-25-0.23-0
Part Number:
GT20-30-25-0.23-0
Description:
THERM PAD 30MMX25MM GREEN
Outline :
30.00mm x 25.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)