TG-APC93-20-20-4.0-1A
Part Number:
TG-APC93-20-20-4.0-1A
Description:
THERM PAD 20MMX20MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)