DC0041/03-PC99-0.06
Part Number:
DC0041/03-PC99-0.06
Description:
THERM PAD 50X29MM YLW
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Outline :
50.00mm x 29.00mm
Shape :
Rectangular
Thickness :
0.0024" (0.060mm)