DC0040/08-PC99AL-0.1
Part Number:
DC0040/08-PC99AL-0.1
Description:
THERM PAD 114MMX114MM GRAY
Backing, Carrier :
Aluminum
Color :
Gray
Outline :
114.00mm x 114.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)