DC0036/04-PC99AL-0.1
Part Number:
DC0036/04-PC99AL-0.1
Description:
THERM PAD 52.3MMX52.3MM GRAY
Backing, Carrier :
Aluminum
Color :
Gray
Outline :
52.30mm x 52.30mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)