DC0036/03-PC99AL-0.1
Part Number:
DC0036/03-PC99AL-0.1
Description:
THERM PAD 31.8MMX31.8MM GRAY
Backing, Carrier :
Aluminum
Color :
Gray
Outline :
31.80mm x 31.80mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)