DC0036/04-PC99-0.06
Part Number:
DC0036/04-PC99-0.06
Description:
THERM PAD 52.3MMX52.3MM YELLOW
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Outline :
52.30mm x 52.30mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0024" (0.060mm)