DC0036/03-PC99-0.06
Part Number:
DC0036/03-PC99-0.06
Description:
THERM PAD 31.8MMX31.8MM YELLOW
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Yellow
Outline :
31.80mm x 31.80mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0024" (0.060mm)