DC0038/02-PC99AL-0.1
Part Number:
DC0038/02-PC99AL-0.1
Description:
THERM PAD 57.2X44.5MM GRAY
Backing, Carrier :
Aluminum
Color :
Gray
Outline :
57.20mm x 44.50mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)