GT20-320-320-0.23-0
Part Number:
GT20-320-320-0.23-0
Description:
THERM PAD 320X320MM GREEN
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)