TG-A375S-50M-320-1.5-0
Part Number:
TG-A375S-50M-320-1.5-0
Description:
THERM PAD 50M X 320MM GRAY
Outline :
50.00m x 320.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)