TG-A2030-50M-320-1.0
Part Number:
TG-A2030-50M-320-1.0
Description:
THERM PAD 50M X 320MM WHT
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
50.00m x 320.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0390" (0.991mm)