TG-A486C-320-320-0.5-2A
Part Number:
TG-A486C-320-320-0.5-2A
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)