TG-A486C-150-150-0.5-2A
Part Number:
TG-A486C-150-150-0.5-2A
Description:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)