TG-A2030-20-20-3.0
Part Number:
TG-A2030-20-20-3.0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM WHT
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)