TG-AH482-15-15-0.1-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-AH482-15-15-0.1-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 15MMX15MM RED
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)