TG-A6050-24.2-24.2-1.0
Part Number:
TG-A6050-24.2-24.2-1.0
Description:
THERM PAD 24.2MMX24.2MM RED
Outline :
24.20mm x 24.20mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)