TG-A6050-11-11-1.0
Part Number:
TG-A6050-11-11-1.0
Description:
THERM PAD 11MMX11MM RED
Outline :
11.00mm x 11.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)