TG-AL375-300-300-0.5-1A
Part Number:
TG-AL375-300-300-0.5-1A
Description:
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)