TG-A373L-100-100-10.0-0
Part Number:
TG-A373L-100-100-10.0-0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM YLW
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.394" (10.00mm)