TG-A6050-300-300-5.0
Part Number:
TG-A6050-300-300-5.0
Description:
THERM PAD 300MMX300MM RED
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)