TG-AL375-300-300-3.0-0
Part Number:
TG-AL375-300-300-3.0-0
Description:
THERM PAD 300MMX300MM GRAY
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)