TG-A2030-100-100-5.0
Part Number:
TG-A2030-100-100-5.0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM WHT
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)