TG-A373L-100-100-0.5-1A
Part Number:
TG-A373L-100-100-0.5-1A
Description:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)