TG-A373L-300-300-2.0-1A
Part Number:
TG-A373L-300-300-2.0-1A
Description:
THERM PAD 300MMX300MM W/ADH YLW
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
300.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)